Ognisko w Poznaniu – Karmelici Bosi, ul. Działowa 25

Parafia
Zapraszamy do Klasztoru Karmelitów Bosych przy ul. Działowej 25 w Poznaniu. Spotkania odbywają się zawsze w czwartą środę miesiąca. Rozpoczynamy Mszą św. w intencji małżeństw w kryzysie w Sanktuarium św. Józefa o godz. 18.00., po niej przechodzimy do sali im. Edyty Stein.

Klasztor Karmelitów Bosych >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Zapraszamy na najbliższe spotkanie Wspólnoty Sychar 3 Września.

Spotykamy się przy Parafii Św. Józefa u Karmelitów Bosych ul. Działowa 25.

W planie:

  • 11:30 Msza Święta po niej Nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca (Fatima) wiecej na stronie www.sekretariatfatimski.pl  , znajdziemy tam min. warunki i SENS odprawiania
  • 13:00 Zbieramy się przed Kościołem żeby udać się na spotkanie Wspólnoty które potrwa mniej więcej do godz.15:30

Na poprzednim spotkaniu wspólnoty zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Było to Nasze pierwsze spotkanie u Karmelitów. Dostaliśmy do dyspozycji dużą sale Edyty Stein. Nasz nowy opiekun duchowy Ojciec Przeor Wojciech Ciak obiecał być z nami. Ponad to na początku spotkania Marta(Lider Ogniska) przypomniała charyzmat wspólnoty i zasady. Potem dzieliliśmy się własnym świadectwem i każdy miał czas na wypowiedź. O godz. 15  odmówliliśmy Koronkę  do Bożego Miłosierdzia w intęcii „o duchowe uzdrowienie Naszych małżeństw”   Na końcu nie zabrakło również gorącej kawy herbaty i ciasta.

Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w jakąkolwiek pomoc.

Kronika