Ognisko w Poznaniu – Karmelici Bosi, ul. Działowa 25

Parafia
Zapraszamy do Klasztoru Karmelitów Bosych przy ul. Działowej 25 w Poznaniu. Spotkania odbywają się zawsze w czwartą środę miesiąca. Rozpoczynamy Mszą św. w intencji małżeństw w kryzysie w Sanktuarium św. Józefa o godz. 18.00., po niej przechodzimy do sali im. Edyty Stein.

Klasztor Karmelitów Bosych >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Zapraszamy na najbliższe spotkanie poznańskiego ogniska Sychar

Tym razem spotykamy się w sobotę 21 stycznia o godz 16:00. Rozpoczynamy jak zawsze wspólną Mszą Świętą w kaplicy Sióstr Elżbietanek. Po niej zapraszamy na spotkanie do sali “B”

Spotkanie ma charakter otwarty i jest dla wszystkich którzy cierpią z powodu kryzysu w małżeństwie, dla wszystkich którzy zostali opuszczeni przez współmałżonka, są po rozwodzie, oraz dla wszystkich, naprawdę wszystkich trudnych małżeństw. Zapraszamy !

Na poprzednim spotkaniu u Karmelitów w pierwszą sobotę miesiąca  uczestniczyliśmy we Mszy Świętej wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi (Fatima) i również w intencji Wspólnoty Sychar .Po Mszy i Nabożeństwie spotkaliśmy w salce pod Kościołem. Nasz lider Marta przedstawiła zasady obowiązujące podczas mitingu, a po nim był czas na modlitwę za współmałżonka i koronkę do Bożego Miłosierdzia. Nie zabrakło także kawy herbaty i ciastka dla nikogo.

z Panem Bogiem

Kronika