Ognisko w Poznaniu – Karmelici Bosi, ul. Działowa 25

Parafia
Zapraszamy do Klasztoru Karmelitów Bosych przy ul. Działowej 25 w Poznaniu. Spotkania odbywają się zawsze w czwartą środę miesiąca. Rozpoczynamy Mszą św. w intencji małżeństw w kryzysie w Sanktuarium św. Józefa o godz. 18.00., po niej przechodzimy do sali im. Edyty Stein.

Klasztor Karmelitów Bosych >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Zapraszamy na najbliższe spotkanie WTM Sychar 4 Marca

Spotkanie ma charakter otwarty i jest dla wszystkich którzy cierpią z powodu kryzysu w małżeństwie, dla wszystkich którzy zostali opuszczeni przez współmałżonka, są po rozwodzie, oraz dla wszystkich, naprawdę wszystkich trudnych małżeństw.

Tym razem spotykamy się przy Parafii Św. Józefa u Karmelitów Bosych ul. Działowa 25.

W planie:

  • 11:30 Msza Święta po niej Nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca (Fatima) wiecęj na stronie www.sekretariatfatimski.pl  , znajdziemy tam min. warunki i sens wynagradzania
  • ok 13:15 Spotkanie wspólnoty w salce Edyty Stein pod kościołem, Będziemy gościli dr hab inż Mirosława Ruckiego, który przygotował dla Nas wykład

Na poprzednim spotkaniu Wspólnoty Ks. Czesław zachęcał nas do szczerości i otwartości międzyosobowej w naszej grupie. Proponował też aby każdy/a z Nas przed spotkaniem zastanowił/a się:

-co dobrego, a co złego zrobiłem/zrobiłam dla Naszego małżeństwa

-co mnie niepokoi, a co mnie cieszy

Ponad to rozpoczęliśmy pracę w oparciu o 12 kroków

zapraszamy na najbliższe spotkanie

Kronika