Ognisko w Poznaniu – Karmelici Bosi, ul. Działowa 25

Parafia
Zapraszamy do Klasztoru Karmelitów Bosych przy ul. Działowej 25 w Poznaniu. Spotkania odbywają się zawsze w czwartą środę miesiąca. Rozpoczynamy Mszą św. w intencji małżeństw w kryzysie w Sanktuarium św. Józefa o godz. 18.00., po niej przechodzimy do sali im. Edyty Stein.

Klasztor Karmelitów Bosych >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Szczęść Boże,

Zapraszam na kolejne spotkanie Wspólnoty 17 lutego  o godz. 15:00.

Spotkania Wspólnoty „Sychar” odbywają się zawsze w III sobotę miesiąca o 15. w kaplicy sióstr Elżbietanek, która mieści się za Kościołem p.w. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana, przy ul. Kościelnej 3, na Jeżycach.

Rozpoczynamy jak zawsze wspólną Mszą Świętą w kaplicy Sióstr Elżbietanek  (zachęcam by być 10 min. wcześniej) Po niej zapraszamy na spotkanie do sali “B” na rozważania nad Biblią i dzielenie się tym co boli lub daje radość i tym co ostatnio działo się w naszym życiu.

Proszę o punktualne przychodzenie na Mszę Świętą i zaplanowanie czasu przynajmniej do 17.30, tak by każdy Sycharek mógł spokojnie się wypowiedzieć w atmosferze wzajemnego szacunku.

O 17.30 rozpocznie się 1,5 godzinne spotkanie z psychologiem i specjalistką psychoterapii uzależnień p. Aliną Gostyńską. Uzyskała ona certyfikat PARPA uprawniający do samodzielnego prowadzenia psychoterapii. Gościnnie wykłada na Wydziale Teologicznym, ma wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi i ich rodzinami.

Zapraszamy wszystkich, którzy przeżywają trudności w relacji małżeńskiej, są w separacji lub po rozwodzie. Nasza Wspólnota niesie pomoc małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie.

Zachęcamy do korzystania z FORUM POMOCY: www.kryzys.org
Bieżące informacje o spotkaniach Ogniska i wydarzeniach we Wspólnocie otrzymasz, zapisując się do NEWSLETTERA.

UWAGA. Ognisko WTM Sychar wszystkie dzieła prowadzi bezpłatnie  (w tym również Warsztaty 12-krokowe i pomoc psychologiczną), jest samowystarczalne poprzez dobrowolne datki.

Ognisko nie bierze odpowiedzialności za wszelkie działania nieautoryzowane przez WTM „Sychar” (poradnictwo, warsztaty, szkolenia itp.) i przez to nie ogłaszane na tej stronie (http://poznan-elzbietanki.sychar.org).

 

Kronika