Ognisko w Poznaniu – Karmelici Bosi, ul. Działowa 25

Parafia
Zapraszamy do Klasztoru Karmelitów Bosych przy ul. Działowej 25 w Poznaniu. Spotkania odbywają się zawsze w czwartą środę miesiąca. Rozpoczynamy Mszą św. w intencji małżeństw w kryzysie w Sanktuarium św. Józefa o godz. 18.00., po niej przechodzimy do sali im. Edyty Stein.

Klasztor Karmelitów Bosych >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

„Ostateczna bitwa między Panem a królestwem szatana będzie o małżeństwo i rodzinę” siostra Łucja.

Zapraszamy na najbliższe spotkanie w naszym Ognisku wszystkich małżonków sakramentalych przeżywających problemy w  małżeństwie, w sobotę 19 maja 2018 roku.

Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 15.00 w Kaplicy Sióstr Elżbietanek , która mieści się za Kościołem p.w. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana, potem spotkanie w salce parafialnej wejście „B”.

O 17.30 spotykamy się z p. psycholog Aliną Gostyńską. Do zobaczenia!

UWAGA. Ognisko WTM Sychar wszystkie dzieła prowadzi bezpłatnie  (w tym również Warsztaty 12-krokowe i pomoc psychologiczną), jest samowystarczalne poprzez dobrowolne datki.

Ognisko nie bierze odpowiedzialności za wszelkie działania nieautoryzowane przez WTM „Sychar” (poradnictwo, warsztaty, szkolenia itp.) i przez to nie ogłaszane na tej stronie (http://poznan-elzbietanki.sychar.org).

Kronika